Lijkt het je leuk om jouw creativiteit in te zetten voor SWOA? Heb je ervaring met Canva en vind je het leuk om onze activiteiten op een aantrekkelijke manier te presenteren? Dan nodigen we je graag uit!
Wat ga je doen?
Je maakt flyers voor allerlei activiteiten die SWOA organiseert. Denk aan een gezellige bingo, salsalessen, koffiemomenten, een carnavalsmiddag, pubquiz of een informatieve bijeenkomst.
Je werkt binnen onze huisstijl, zodat mensen SWOA meteen herkennen. Voor samenwerkingen met andere organisaties is er natuurlijk ruimte om hiervan af te wijken.
Vind je het leuk om nog meer te doen? Dan kun je ons ook ondersteunen bij het bijhouden van de website en social media.
Waarom iets voor jou?
- Je vindt het leuk om te laten zien wat SWOA allemaal doet.
- Je bent graag creatief bezig met vormgeven en hebt verstand van Canva.
- Je werkt graag zelfstandig, maar je krijgt natuurlijk de begeleiding die je nodig hebt.
- Je denkt graag mee over PR en communicatie.
Wat levert het jou op?
Voldoening. Jij zet je immers in voor de (kwetsbare) inwoner van Arnhem!
We bieden je reiskostenvergoeding voor auto, openbaar vervoer en fiets. In overleg is er ook scholing mogelijk in de vorm van een training of cursus.
Heb je interesse?
Wij nodigen jou graag uit voor kopje koffie! Zo leer jij SWOA kennen en wij jou. Neem contact met ons op via 026 – 327 22 66 of vrijwilliger@swoa.nl. We zien je graag snel!